CO JE TO ReAlitní činnost?

Zprostředkujeme vám komplexní služby v souvislosti s prodejem vaší nemovitosti. Ať už se jedná o finanční nebo právní poradenství, zajištění prohlídek nemovitosti se zájemci o koupi a množství další titěrné práce, abyste se mohli soustředit na to nejdůležitější – radost z dobrého obchodu.

O co se postaráme?

Nabízíme vytvoření návrhu rezervační, kupní nebo budoucí kupní smlouvy, zajištění znaleckého posudku, finanční úschovu, zastupování klientů při jednání s realitními kancelářemi, konzultační činnost, řešení případných pohledávek, exekucí nebo insolvenčních řízení a spousty dalších náležitostí, bez nichž se dnes obchod s nemovitostmi neobejde. Vše připravujeme na míru a v maximální spolupráci s našimi klienty.

Realitní činnost 1
Realitní činnost 2

Uvědomujeme si, že koupě vysněného domu či reprezentativního sídla firmy je důležitým a významným krokem. Máme mnohaleté zkušenosti se zařizováním koupě či prodeje nejrůznějších typů nemovitostí. Víme proto přesně, na co si dát pozor, na co nezapomenout, kam zajít, aby vše proběhlo v pořádku a rychle. Kvalitně a důsledně ošetříme všechna rizika. Naším cílem je maximální spokojenost klientů, kupujících i prodávajících.

Seznam dotazů, na které se nejvíce ptáte

Proč mám využít služeb realitní kanceláře?

Zkušený realitní makléř vám může pomoci hned v několika ohledech. Zná cenovou mapu a ví, za kolik se dá vaše nemovitost prodat. Má k ruce certifikované odhadce, má k dispozici právní kancelář i hypoteční specialisty. Ví, jak celý proces prodeje postupuje, jak pracovat s možnými omezeními na nemovitostech a v neposlední řadě ví, kde nejlépe inzerovat vaši nemovitost, aby vše proběhlo co možná nejrychleji.

Co když se nechci vázat na jednu realitní kancelář?

Záleží, co od realitního makléře očekáváte. Pokud chcete kvalitní servis a nasazení makléře, bude od vás chtít výhradní smlouvu. Důvod je jednoduchý. Pokud vám má dát svůj čas a udělat maximum pro prodej vaší nemovitosti, chce mít alespoň trošku jistotu, že za svoji námahu dostane odměnu. I samotná příprava nemovitosti k prodeji nemusí být jednoduchá a stejně tak následný servis, domlouvání prohlídek a další. To vše zabere hodně času. Pokud makléř ví, že nabízíte nemovitost na více místech, potom tomu přizpůsobí i své časové možnosti. Ani pro hledající zájemce ostatně nevypadá nejlépe, když se vaše nemovitost objeví na více místech, a ještě hůře s různými cenami.

Kdo platí odměnu či rezervační zálohu realitní kanceláři?

Na většině území v ČR platí odměnu realitnímu makléři prodávající. Má to svou logiku – prodávající si vybírá makléře, aby s prodejem měl co nejméně starostí. Na Moravě bývá zvykem, že odměnu platí kupující. Každopádně důležité je, že jde o dohodu. Případný zájemce o nemovitost tuto informaci musí dostat a musí s tímto nákladem počítat. Někdy je odměna zakalkulovaná již do kupní ceny nemovitosti, což odpovídá první variantě, kdy odměnu zaplatí prodávající, ale je stržena z kupní ceny.

OZVĚTE SE NÁM!

Rozhodli jste se pro koupi domu či pro prodej svého stávajícího? Ozvěte se nám. Máme za sebou stovky projektů pro nejrůznější typy klientů. Jsme sehraný tým a moc dobře víme, že víc hlav víc ví.

Sjednejte si schůzku

Kontaktní formulář

Pokud potřebujete cokoliv vědět, napište nám. Můžete se zeptat na naše služby a nabídku nebo jen tak zanechat jakýkoliv vzkaz.

„Souhlasím se zpracováním osobních údajů“ dávám společnosti Denarius Gold s.r.o. dobrovolný a vědomý souhlas se zpracováním mých osobních údajů, konkrétně tedy jména, příjmení a e-mailové adresy, která může být použita za účelem mé identifikace, a k zasílání obchodních nabídek. Prohlašuji také, že pokud je mi méně než 16 let, požádal jsem svého zákonného zástupce (rodiče) o souhlas se zpracováním mých osobních údajů.“