Naše služby a co můžeme nabídnout

Získání nebo refinancování hypotéky? Sestavení osobního finančního plánu? Pomoc s prodejem nemovitosti? Výhodné investování a bezpečné spoření? Ať už potřebujete v oblasti financí řešit cokoliv, vždy se vyplatí, a to doslova, probrat to s profesionály. My v Denariu jsme právě takoví. Nejsme společnost s mnoha desítkami či stovkami poradců, ceníme si individuálního přístupu našich odborníků a věříme, že každému z našich klientů nabídneme prvotřídní a špičkovou péči, jakou si zaslouží.

Co vám dokážeme nabídnout?

Reference, na které jsme právem hrdí

Velice příjemná spolupráce plně profesionální přístup. A vzhledem k době covidové jsem to měl bez větších obtíží. Vše co bylo potřeba obstaral p.Šalomon. Já mohu jen poděkovat a vřele doporučit. Děkuji.

Dan P.

Po minulé dobré zkušenosti jsem pro refinancování hypotéky zvolil opět pana Šalomona a opět proběhlo vše velmi rychle a bez sebemenších problémů. Chtěl bych mu, a celému jeho týmu, poděkovat za skvělou práci a velmi příjemný a lidský přístup. Moc děkuji a všem mohu jen doporučit.

Milan J.

Děkuji velice panu Šalomonovi za poradentství z oblasti financí a sjednání produktu na míru. Cením si jeho profesionality, příjemného vystupování a trpělivosti. Doporučuji všem nejen rodině i známým!

Adam V.

S panem Šalomonem jsme řešili hypotéku a nyní už i refinancování a vždy to bylo příjemné, bezproblémové a profesionální jednání . Mohu doporučit.

Petr K.

Jsem velmi spokojený se službami firmy Denarius. Lidský přístup a rychlá reakce na daný problém. Osobně jsem musel pouze vyplňovat formuláře, které mi firma předložila, nemusel jsem nic složitě hledat.

Petr Janík

Kontaktní formulář

Pokud potřebujete cokoliv vědět, napište nám. Můžete se zeptat na naše služby a nabídku nebo jen tak zanechat jakýkoliv vzkaz.

„Souhlasím se zpracováním osobních údajů“ dávám společnosti Denarius Gold s.r.o. dobrovolný a vědomý souhlas se zpracováním mých osobních údajů, konkrétně tedy jména, příjmení a e-mailové adresy, která může být použita za účelem mé identifikace, a k zasílání obchodních nabídek. Prohlašuji také, že pokud je mi méně než 16 let, požádal jsem svého zákonného zástupce (rodiče) o souhlas se zpracováním mých osobních údajů.“